Pratik Ofis

Giriş Paneline Hoş Geldiniz


Eğer kullanıcımız değil iseniz ve Kullanıcı olmak istiyorsanız. lütfen Hızlı Başvuru formunu kullanınız

Oturum Aç

Kayıtlı Değil İseniz

Prof Web Standart

Prof Web Standart Nedir?

Prof Web Standart, Pratik Ofis kullanıcılarının , program içerisinden yönettiği bir web sayfasıdır. Tüm Bilgileri Pratik Ofis programları içinden alır. Site; veri tabanına bağlı çalıştığından , Programa bağlı olarak sürekli güncel kalmaktadır. Bilindiği üzere birçok web sayfasının yönetim paneli bulunmaktadır ve sitede yapılması istenen değişiklikler bu panelden kontrol edilmektedir. Ancak Prof Web Standart ile artık bu işlemler program içerisinden çok daha kolay olarak çözülmektedir.

 

 

Prof Web Standart Ne İçerir?

Prof Web Standart; Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Ürünlerimiz, Ürün Grupları, Sadece Referanslar , Gruplar ile Referanslar,  Ziyaretçi Defteri, İletişim, Slayt, İş Başvuru, Üyelik ve Haberler  olmak üzere 12 başlık içerir.

 

 

Prof Web Standart Ayarları

Prof Web Standart; satın alındıktan sonra müşterinin cep telefonuna gelen kullanıcı adı ve şifrelerini sitede ilgili alanlara doldurup kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

 

Demo URL: http://www.pratikofis.com.tr/standartweb/Site Haritası
Pratik Ofisten Bir Yenilik Daha

Zirai İlaç Şirketleri İçin Hazırlanan Pratik Ofis Ziraat Yazılımı;

Barkod, Stok, Fatura, Cari, Çek Senet, Kasa, Banka, <

Bizimle çalışmak istermisiniz ?

Eğer Muhasebe ve ön büro programları , Bilgisayar veya Eğitim Destek sektörlerinde kalifiye eleman olarak çalışmak istiyor iseniz. İnsan Kaynaları sayfamızı kullanarak öz geçmişinizi bize iletebilirsiniz

Sizde pratik ofis ile tanışmak istiyor ve sizi yetkili bayimize yönlendirmemizi istiyor iseniz. tanitim@pratikofis.com.tr adresinden irtibat kurabilirsiniz
Güvenlik İlkeleri  • Güvenlik ve Gizlilik İlkeleri
  • Teslimat ve Satış İlkeleri
  • Tüketici Yasası